İlkbet24 Yeni Adres
İlkbet24 Yeni Adres

İlkbet Hoşgeldin Bonusu

İlkbet Hoşgeldin Bonusu

İlkbet hoşgeldin bonusu aynı zamanda da sitenin ilk para yatırma bonusu olarak da bilinmektedir. Bunun için siteye öncelikle giriş yapmanız gerekmektedir. İlkbet Hoşgeldin Bonusu sitenin ana sayfasına giriş yapmak için sitemizdeki linki kullanabilirsiniz. Sitedeki linki kullandıktan sonra ana sayfanın sağ üst kısmında bir üyelik butonu bulunmaktadır. Bu butona tıkladıktan sonra sizlerin karşınıza bir pencere açılacaktır gerekli bilgileri doldurduktan sonra sizin de üyelik işleminiz için sizlere bir mail gönderilecektir. İlkbet Hoşgeldin Bonusu bu mailin onaylanmasının ardından müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve işleminin tamamlandığını öğrenebilirsiniz. Bundan sonra banka havalesi, CepBank ve yahut da elektronik cüzdan sistemlerinden herhangi birini kullanarak banka İlkbet Hoşgeldin Bonusu işlemini gerçekleştirerek para yatırmanız gerekmektedir.

giris-sayfasi
giris-sayfasi

İlkbet Hoşgeldin Bonusu Hesaba İşleme

İlkbet hoşgeldin bonusu olarak bilinen Bonus ilk para yatırma bonusu olduğunu daha önceden de söylemiştik. İlkbet Hoşgeldin Bonusu bu yüzden dolayı sizler de ilk parayı yatırdıktan sonra sizin hesabınıza yatırdığımız para kadar, yani %100 oranında bir para yatırılmaktadır. Bu İlkbet Hoşgeldin Bonusu sitenin sizlere sunmuş olduğu bir Bonus ve avantajdır.

İlkbet Hoşgeldin Bonusu Kullanma

İlkbet hoşgeldin bonusu kullanabilmeniz için bazı kriterler bulunmaktadır. Örnek olarak ilk para yatırma işlemini yaptıktan sonra müşteri hizmetleri ile temas kurmak ve hoş geldin bonusunun istediğinizi söylemek çok önemlidir. İlkbet Hoşgeldin Bonusu bu bonusun hesabınıza yatmadan herhangi bir canlı bahis işlemi yapmamanız da bir başka

giris-sayfasi
giris-sayfasi

kriterdir. Bunun haricindeki tüm kriterlere sitenin giriş sayfasında bonuslar kısmından alabileceğiniz gibi aynı zamanda da müşteri İlkbet Hoşgeldin Bonusu hizmetlerinden gereken bütün geri dönüşleri alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Böylece sizler de istediğiniz gibi, hemen müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Bu sayede de tüm kriterlere uygun şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aksi takdirde hesabınıza para inmiş olsa da paranın çoğalıp sizlere artı olarak dönmesini sağlayamayabilirsiniz. İlkbet Hoşgeldin Bonusu bu konuda dikkatli olmak gerekli.